Gadżety reklamowe

Reklamowa akcesoria do telefonów

Telefony komórkowe są cały czas obecne wśród nas. Tak naprawdę z ich pomocą możemy zrobić praktycznie wszystko. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na zakup ciekawych dodatków do swoich komórek, które sprawiają, że sam aparat staje się niezwykle wyjątkowy. Akcesoria do telefonów i jednocześnie reklama to absolutny hit!

Stylowe akcesoria reklamowa do telefonów

Zdarza się, że niekiedy nasze telefony wymagają zakupienia dodatkowych akcesoriów. Czasem są to słuchawki, kable czy ładowarki. Jednak bardzo modne stały się wszelkiego rodzaju obudowy, które nie tylko chronią telefon przed upadkiem, ale jednocześnie sprawiają, że wygląda inaczej, można by rzec, że nawet ciekawiej. Wielu z nas decyduje się na zakup gotowych dodatków. Jednak ostatnimi czasy popularne stało się zamawianie etui czy innych akcesoriów z naszym własnym logo czy elementem graficznym.

Na stronie 1 - 16 z 16 wyników

Wiele firm wykonuje specjalne zamówienia indywidualnych klientów. Wszelkie nadrukowane znaki są wodoodporne i wytrzymałe na ścieranie. Jedyne, co musisz zrobić to stworzyć lub znaleźć ciekawy wzór lub znak, który chcesz umieścić na etui. Na podany mail należy wysłać wstępny projekt i czekać na jego realizację.

Z pomysłowymi dodatkami do telefonów na pewno będziesz wyróżniać się wśród tłumu. Bądźmy kreatywni i wymyślmy swoje własne logo lub grafikę, która będzie dumnie się prezentować. Ceny za wykonanie projektu zależą głównie od wielkości i kolorów grafiki. Z pewnością nie będzie również problemu z dopasowaniem dodatków do modelu telefonu komórkowego.

Nasi Klienci

Tarjetausb